مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۴۰۰/۰۱/۲۹

جلسه ستاد مبارزه با بیماری کرونا و طرح شهید حاج قاسم سلیمانی در منوجان.

جلسه ستاد مبارزه با بیماری کرونا و طرح شهید حاج قاسم سلیمانی در منوجان.

روستاهایی که به بیماری کرونا مبتلا هستند با همکاری دهیاران و بهورزان روستا قرنطینه شود و بخشداران با هماهنگی بسیج، نیروی انتظامی و بهداشت از برگزاری مراسمات مختلف عروسی و عزا جلوگیری نمایند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری محمد محمودی در جلسه ستاد مبارزه با بیماری کرونا و طرح شهید حاج قاسم سلیمانی اذعان کرد: روستاهایی که به بیماری کرونا مبتلا هستند با همکاری دهیاران و بهورزان روستا قرنطینه شود و بخشداران با هماهنگی بسیج، نیروی انتظامی و بهداشت از برگزاری مراسمات مختلف عروسی و عزا جلوگیری نمایند.
 
محمودی افزود: در روستاهایی که تعداد مبتلایان به بیماری کرونا زیاد است با هماهنگی سازمان تبلیغات اسلامی نماز جماعت برگزار نگردد و اینکه همه مدیران ادارات نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی در اداره مربوطه با جدیت بیشتر اقدام نمایند.
 
وی تبیین داشت: ایست بازرسی شهید شعبانی به فعالیت خود ادامه و دهیاران به عنوان نماینده فرماندار در محل حضور داشته باشند و روزانه به فرمانداری گزارش ارسال کنند.
 
فرماندار منوجان متذکر شد: تیم بازرسی با هدایت مجمع امور صنفی جهت بازدید از اصناف همکاری لازم را به عمل آورد و اماکنی که تجمع شبانه دارند پس از بررسی لازم محدود شوند هر چند در گروه یک مشاغل باشند.
 
محمد محمودی خاطرنشان کرد: پیامک های دعوت به تجمع در فضای مجازی بررسی و چنانچه امکان فنی داشته باشد متوقف گردد و اینکه برگ ماموریت ادارات برای مجوز تردد بین شهری کفایت می کند و پلیس راهور برگ ماموریت معتبر اداری را می تواند ملاک عمل قرار دهد و نیاز به مجوز فرمانداری نیست.
 
وی تاکید کرد: بخشدار آسمینون جهت همکاری با مرکز بهداشت با دهیاران هماهنگی های لازم را انجام داده و بخشداران، دهیاری ها و شوراها از طریق فضای مجازی در خصوص ممنوعیت آرامستان ها اطلاع رسانی های لازم را انجام دهند.


منبع : فرمانداری منوجان


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲