مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۹/۰۸/۱۰

تودیع و معارفه فرمانده نیروی انتظامی شهرستان منوجان

تودیع و معارفه فرمانده نیروی انتظامی شهرستان منوجان با حضور سردار فرمانده ناجا استان کرمان

سردار ناظری با بیان اینکه امروز اشراف اطلاعاتی بسیار بالایی در استان کرمان داریم، تصریح کرد: استان کرمان در بحث کشفیات مواد مخدر رتبه اول کشوری را دارد و دور از انتظار نیست که شهرستان منوجان به این رتبه در استان برسد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، مراسم تودیع و معارفه فرمانده نیروی انتظامی شهرستان با حضور سردار ناظری فرمانده ناجا استان کرمان و هیئت همراه، نماینده پنج شهرستان جنوبی، فرماندار و اعضای شورای اداری در محل فرمانداری برگزار شد.

فرماندهی ناجا استان کرمان در این آیین بیان داشت: شهرستان منوجان شرایط امنیتی خوبی در استان خصوصا در جنوب کرمان دارد و این به دلیل فرهنگ بالای مردم و دلسوزی مسئولین است.

سردار ناظری با بیان اینکه امروز اشراف اطلاعاتی بسیار بالایی در استان کرمان داریم، تصریح کرد: استان کرمان در بحث کشفیات مواد مخدر رتبه اول کشوری را دارد و دور از انتظار نیست که شهرستان منوجان به این رتبه در استان برسد.

وی با تشریح کاهش همه جانبه جرایم در شهرستان منوجان تصریح کرد: شهرستان منوجان در جرایم مهم 21 درصد و در کل جرایم، 18 درصد کاهش داشته است که این مرهون تلاش های همکاران انتظامی، و همکاری مسئولان اداری و مردم است.

سردار فرمانده ناجا استان کرمان اشاره ای به راه اندازی پلیس راه در حوزه منوجان در آینده ای نزدیک کرد و ابراز داشت: اولویت کار فرمانده نیروی انتظامی شهرستان منوجان را بر راه اندازی پایگاه گردنه گنو که از اهمیت بالایی برخوردار است قرار خواهیم داد و بزودی بعد از راه اندازی دو پلیس راه در استان ، پلیس راه شهرستان منوجان نیز راه اندازی می شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری در این مراسم از زحمات سرهنگ مجید محمودی قدردانی و سرهنگ منوچهر نوری به عنوان فرمانده نیروی انتظامی شهرستان منوجان معرفی شد.

شایان ذکر است سرهنگ نوری 3 سال به عنوان جانشین و 3 ماه به عنوان سرپرست نیروی انتظامی شهرستان بوده است.


منبع : فرمانداری منوجان


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲