مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۹/۰۷/۰۱

غبار روبی مزار شهدا به مناسبت هفته دفاع مقدس در منوجان

به مناسبت هفته دفاع مقدس و با هدف تجدید میثاق با شهدای هشت سال دفاع مقدس، مراسم غبارروبی و عطر افشانی مزار شهدا برگزار شد

رزمندگان جوان و نوجوان اسلام از جمله حاج قاسم سلیمانی در دوران هشت سال دفاع مقدس با دستکاری شناسنامه های خود و شور حضور در دفاع از سرزمین جانانه در برابر دشمن ایستادگی کردند و با جانفشانی و شجاعت بسیار اجازه ندادند ذره ای از خاک کشور به دست بیگانگان بیفتد و امید است ما نیز به صورت واقعی رهرو این مرد بزرگ باشیم.

غبار روبی مزار شهدا به مناسبت هفته دفاع مقدس در منوجان

به مناسبت هفته دفاع مقدس و با هدف تجدید میثاق با شهدای هشت سال دفاع مقدس، مراسم غبارروبی و عطر افشانی مزار شهدا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری محمد محمودی فرماندار شهرستان منوجان در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس، شهدای دفاع از حرم خصوصا سردار سلیمانی و شهدای سلامت گفت: تکریم و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و رزمندگان مهمترین وظیفه تک تک مسئولان و آحاد ملت ایران است و همه ما به واسطه خون شهدا و ایثارگری رزمندگان است که از نعمت آرامش و امنیت در جامعه برخورداریم.

وی با تبریک هفته دفاع مقدس افزود: رزمندگان جوان و نوجوان اسلام از جمله حاج قاسم سلیمانی در دوران هشت سال دفاع مقدس با دستکاری شناسنامه های خود و شور حضور در دفاع از سرزمین جانانه در برابر دشمن ایستادگی کردند و با جانفشانی و شجاعت بسیار اجازه ندادند ذره ای از خاک کشور به دست بیگانگان بیفتد و امید است ما نیز به صورت واقعی رهرو این مرد بزرگ باشیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه در این مراسم بیان داشت: هفته دفاع مقدس هفته رشادت‌ و شهامت جوانان و نوجوانان ما است.
حیدری افزود: هفته دفاع مقدس به ما می رساند که اتحاد و همدلی را سرلوحه کار خود جهت خدمت به مردم قرار دهیم.

حیدری افزود: دفاع مقدس در نوع خود دانشگاهی مقدس بود که همه اقشار جامعه ائم از دانش آموز، دکتر و کارگر در دفاع از حریم ها نمره قبولی دریافت کردند.
وی تبیین داشت: امروزه فرمایشات مقام معظم رهبری فصل الخطاب ما است و اینکه باید با هم عهد و پیمان ببندیم که در کنار هم و با اتحاد و همدلی و تاسی از فرمایشات رهبر فرزانه جهت خدمت به ملت عمل کنیم.


منبع : فرمانداری منوجان


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲