مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۹/۰۶/۳۱

همه هست ما رشادت رزمندگان است

امام جمعه منوجان گفت: همه هست ما رشادت رزمندگان دفاع مقدس است.

امروز دشمنان ما بدانند همه هست و ماهیت ما رشادت هاست و اینکه سپاه و ارتش ما، سپاه و ارتش آن دوران نیست بلکه امروزه یکی از ابر قدرتهای نظامی در دنیا هستیم.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری حجت‌الاسلام امین رضوانی در حاشیه نواختن زنگ انقلاب در مدرسه زینبیه منوجان، اظهار داشت: روزگار ایثار روزگار سخت و غربت ملت ما بود چراکه با کمترین و حداقل ترین امکانات جنگی وارد جنگ تحمیلی شدیم.

رضوانی ضمن یاد سردار شهید سلیمانی، افزود: دریغ از یک اسلحه که جوانان ما بتوانند از سرزمینمان دفاع کنند و این حاج قاسم بود که با وارد شده در دل و خاک دشمن اسلحه و لودر را غنیمت می گرفت و برای رزمندگان می‌آورد.

امام جمعه منوجان بیان داشت: امروز دشمنان ما بدانند همه هست و ماهیت ما رشادت هاست و اینکه سپاه و ارتش ما، سپاه و ارتش آن دوران نیست بلکه امروزه یکی از ابر قدرتهای نظامی در دنیا هستیم.

وی عنوان کرد: همه آنچه ایثار و مقاومت را در وجود حاج قاسم می توان جست و امروز با زنده نگه داشتن یاد شهید سردار سلیمانی، اسلام و مقاومت را زنده نگه داریم.

فرماندار منوجان اظهار داشت: در جنگ دفاع مقدس فقط نام حاج قاسم آرامش دهنده قلب بسیجیان بود و اینکه سردار شهید در قید درجه و مقام نبود بلکه تماما خود را خادم ملت و برای کشور می دانست.

محمد محمودی افزود: سردار شهید حاج قاسم سلیمانی رشادت و شجاعت های زیادی در دفاع از سرزمین ایران نشان داد که می توان از آن کتاب نوشت.


منبع : فرمانداری منوجان


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲