مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۹/۰۶/۱۸

۱۳۹۹ نفر سهمیه اشتغال سال جاری شهرستان منوجان

۴۳۰ نفر از سهمیه شهرستان منوجان جذب شد

۴۳۰ نفر از سهمیه شهرستان منوجان جذب شد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری محمد محمودی در جلسه شورای اشتغال و رفع موانع تولید، ضمن قدردانی از دکتر فدایی استاندار محترم در خصوص نگاه ویژه ای که به شهرستان دارند، اظهار داشت: معدن کنستانتره کرومیت بعد از پیگیری های مسئول معدن و همکارانش و حمایت های استاندار محترم از خام فروشی خارج شد و این کار بسیار بااهمیتی برای شهرستان است که توانستیم این معدن را از خام فروشی خارج کنیم، امید است که سایر معادن شهرستان نیز از خام فروشی خارج شوند.

محمودی تصریح کرد: نهایت همکاری را با معادن یا سرمایه گذارانی که برای سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال به شهرستان ورود پیدا می کنند خواهیم داشت و امید است ادارات نیز برای آبادانی شهرستان نهایت همکاری را داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه سهم اشتغال سال جاری شهرستان 1399 نفر بوده است، تشریح کرد: از 1399 نفر سهمیه اشتغال سال 99 که در شش ماهه اول میبایست حداقل 700 نفر جذب می شد 430 نفر جذب شده است که می طلبد همه دستگاه ها هر چه سریعتر نسبت به جذب سهمیه اشتغال خود اقدامات لازم را انجام دهند.

فرماندار منوجان با اشاره به دو طرح موجود بوم‌گردی بالای 40 درصد که توسط رئیس میراث فرهنگی بیان شد، اذعان داشت: در اولین فرصت از این طرح ها بازدید و مشکلات موجود در این زمینه را مورد بررسی قرار خواهیم داد چراکه تفکرات ما باید حمایت از سرمایه گذار در جهت اشتغال جوانان و آبادانی شهرستان باشد.

محمد محمودی با اشاره به جذب سرمایه گذار به شهرستان منوجان، خاطرنشان کرد: ما باید بتوانیم با حمایت های خود بین سرمایه گذاران انگیزه و سبقت ایجاد کنیم و اگر توانستیم در این کار موفق باشیم شهری آباد خواهیم داشت.

وی با تاکید به میراث فرهنگی، تبیین داشت: هر دستگاهی باید در حوزه فعالیت خود بین مردم شفاف سازی ایجاد کند، فرمانداری نباید به تنهایی پاسخگوی مردم باشد و اینکه متولی قلعه تاریخی شهرستان میراث فرهنگی است و باید در خصوص فعالیت های انجام شده در این محل را به مردم اطلاع و شفاف سازی کند.


منبع : فرمانداری منوجان


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲