مکان فعلی :

اخبار برگزیده :
۱۳۹۸/۰۷/۲۹

بازدید فرماندار و اعضای شورای اداری از چندین پروژه در شهرستان منوجان

بازدید فرماندار و اعضای شورای اداری از چندین پروژه در شهرستان منوجان

بازدید فرماندار و اعضای شورای اداری از چندین پروژه در شهرستان منوجان

گزارش روابط عمومی فرمانداری منوجان محمد محمودی در بازدید از پروژه ساخت استخر شهرستان، اظهار داشت: به لطف خداوند و پیگیری های مسوولان مربوطه روند ساخت استخر روبه رشد بوده و هیچ مشکلی در زمینه اعتبار وجود ندارد و اینکه به محض راه اندازی کانال هوای سالن، کار کف سازی و کاسه استخر شروع به کار می شود و اگر پیمانکار به موقع این کار را انجام دهد ظرف یکماه آینده استخر شهرستان به بهره برداری می رسد.

وی در بازدید از پروژه راه یوسف آباد به قلعه، افزود: با احداث و بهره برداری این راه مسیر چندین روستا به مرکز شهر فراهم و می تواند فاصله 12 کیلومتر را به 2کلیومتر و 600 متر تبدیل کند و اینکه این پروژه کار بزرگی برای مردم روستاهای یوسف آباد، محمد آباد و سایر روستاها می شود.

محمودی ادامه داد: مشکلی در بحث اعتبارات وجود ندارد و به محض مشخص شدن پیمانکار، کار زیرسازی این راه آغاز می شود و تلاشهای سخت کوشانه مهندس شیخی در امر نیز قابل تقدیر است.

فرماندار منوجان در بازدید از ساخت ساختمان مرکز جامعه سلامت روستای شاه مردان، تبیین داشت: پروژه ساخت ساختمان مرکز جامعه سلامت روستای شاه مردان از پروژه های سال 95 بوده که به دلایلی ناتمام و راکد مانده بود که با پیگیری های بعمل آمده در اعتبارات امسال گذاشته، و تا آذرماه سال جاری به بهره برداری می رسد.

وی همچنین در بازدید زمین چمن روستای شکرآباد ابراز خوشحالی کرد و تصریح کرد: قطعا ورزش بسیاری از معضلات جامعه خصوصا آسیب های اجتماعی را رفع می کند و اینکه امروز خرسندیم توانستیم پنج زمین چمن مصنوعی را در چند روستا برای جوانان شهرستان احداث کنیم.

محمد محمودی در بازدید از احداث بند سنگ سیمانی حوزه آبخیزداری نودژ، خاطرنشان کرد: بند سنگ سیمانی آبخیزداری حوزه نودژ با شش متر ارتفاع و 5 هزار متر مکعب حجم از منابع صندوق ملی برای کنترل سیل بندها و جلوگیری از هدر رفت آب در فصول بارندگی و تغذیه منابع زیرزمینی احداث می شود که ظرف مدت یک ماه آینده به اتمام می رسد.
98/7/28


منبع : فرمانداری منوجان


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲