مکان فعلی :

اخبار برگزیده :
۱۳۹۸/۰۶/۳۱

بازدید فرماندار و اعضای شورای اداری شهرستان از شهرک ۳۰۰ واحدی، روستای دهنو و روستای توچیل و دیدار با مردم جهت رفع مشکلات آنها.

بازدید فرماندار و اعضای شورای اداری شهرستان از شهرک ۳۰۰ واحدی، روستای دهنو و روستای توچیل و دیدار با مردم جهت رفع مشکلات آنها.

بازدید فرماندار و اعضای شورای اداری شهرستان از شهرک 300 واحدی، روستای دهنو و روستای توچیل و دیدار با مردم جهت رفع مشکلات آنها.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری محمد محمودی به همراه اعضای شورای اداری با مردم شهرک 300 واحدی، روستای دهنو و توچیل جهت رفع مشکلات دیدار کردند.
مشکلات مردم شهرک 300 واحدی نبود فضای سبز و پارک بازی برای بچه های این شهرک، عدم آسفالت کوچه ها، نظافت خیابان ها و نبود سطل زباله، احداث باجه نیروی انتظامی جهت امنیت و رفع مشکلات موجود بدلیل وجود منازل خالی از سکنه،تفکیک و اسناد و اشتراک آب منازل شهرک، زمین فوتبال برای جوانان این حوزه، احداث خانه جامعه سلامت که فونداسیون آن ریخته و نیمه کاره است، احداث مدرسه، تلفن ثابت، نام گذاری کوچه های شهرک به دلیل سردرگمی مردم در آدرس دادن از خواسته های مردم شهرک 300 واحدی بود که برخی از آنها توسط فرماندار پیگیری و رفع، و برخی دیگر جهت پیگیری و رفع آنها به مدیران مربوطه واگذار شد.

فرماندار منوجان در بازدید از روستای دهنو و توچیل و دیدار با مردم این دو روستا مشکلات آنها را شنید و پیگیری های لازم را به مدیران مربوطه واگذار و اذعان کرد گزارش نتیجه را در اسرع وقت به فرمانداری ابلاغ کنند
 


منبع : فرمانداری منوجان


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲