مکان فعلی :

اخبار برگزیده :
۱۳۹۸/۰۶/۰۳

در دومین روز از هفته دولت صورت گرفت

در دومین روز از هفته دولت صورت گرفت

شش پروژه در دومین روز از هفته دولت با حضور نماینده پنج شهرستان جنوبی استان کرمان در مجلس شورای اسلامی افتتاح و کلنگ زنی شد.

در دومین روز از هفته دولت صورت گرفت
 
شش پروژه در دومین روز از هفته دولت با حضور نماینده پنج شهرستان جنوبی استان کرمان در مجلس شورای اسلامی افتتاح و کلنگ زنی شد.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری محمد محمودی در افتتاح طرح هادی آسفالت معابر روستای سراس، اظهار داشت: طرح هادی معابر روستای سراس به نمایندگی از طرح های هادی 17 روستا زیرسازی و آسفالت شد.
 
فرماندار منوجان بیان داشت: کل متراژ طرح های هادی 17 روستا 112 هزار متر مربع با مشارکت بنیاد مسکن که اعتبارات آن سه میلیارد تومان از اعتبارات روستایی و دهیاری ها 2 میلیارد تومان از اعتبارات ارزش افزوده افتتاح شد.
 
محمودی عنوان کرد: نقش اول در این اعتبارات، ارزش افزوده ای بوده که با پیگیری ها و تلاش نماینده پنج شهرستان جنوبی استان صورت گرفت چراکه اگر اعتبارات محل ارزش افزوده محقق نمی شد هیچ یک از معابر روستاهای ما آسفالت نمی شد.
 
وی در افتتاح جاده قدیر پور به چاه نارنج، تبیین داشت: این پروژه به نمایندگی از دو پروژه جنت آباد به قدیر پور و قدیر پور به چاه نارنج
محمد محمودی افزود: این پروژه باعث می شود عبور مرور 15 روستا کوتاه تر و بار ترافیکی نیز کمتر و دسترسی به شهر از 20 کلیومتر به 6 کیلومتر کاهش یافت و اینکه 2 میلیارد و 500 میلیون تومان از اعتبارات استانی بوده است.
 
فرماندار منوجان در کلنگ زنی پل محمدآباد، تشریح کرد: این شامل ده دهنه 5 متری و به طول 70 متر و عرض 12 متر نیم که سعی می شود کمتر از 12 ماه به پایان و به بهره برداری برسد.
 
محمد محمودی تصریح کرد: این پل با اعتباری بیش از 3 میلیارد و 500 میلیون تومان از محل اعتبارات ملی احداث می شود که با این احداث این پل بیش از 12 روستا می توانند بهره مند شوند.
 
وی در کلنگ زنی ساختمان دیالیز بیمارستان، تبیین داشت: کلنک زنی بخش دیالیز با متراژ 200 متر مربع با اعتبار 750میلیون تومان در بیمارستان امام حسین منوجان از محل اعتبارات خیرین با پیمانکاری
شرکت گهر زمین، معین اقتصادی منوجان انجام شد.
 
محمودی ادامه داد: افتتاح مهد کودک واقع در مرکز بهداشت منوجان با متراژ 155 متر مربع ساختمان و محوطه، و با اعتبار 150 میلیون تومان 
از محل اعتبارات درآمد با پیمانکاری دانشگاه جیرفت صورت می گیرد.
 
وی تصریح کرد: تکمیل مرکز بهداشتی درمانی قلعه(مرحله دوم نازک کاری) با متراژ 353 متر مربع و اعتبار 544 میلیون و 500هزار تومان از محل اعتبارات درآمد عمومی پیمانکاری اژند سازه استوار صورت گرفت.
 
همچنین به مناسبت روز پزشک از پزشکان بیمارستان امام حسین (ع ) و مرکز جامعه سلامت روستای سرراس منوجان تقدیر بعمل آمد.
 


منبع : فرمانداری منوجان


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲