مکان فعلی :

اخبار برگزیده :
۱۳۹۸/۰۴/۱۴

پیام تبریک فرماندار شهرستان منوجان به مناسبت فرارسیدن چهاردهم تیرماه، روز دهیاری‌ها و شهرداری‌ها

پیام تبریک فرماندار شهرستان منوجان به مناسبت فرارسیدن چهاردهم تیرماه، روز دهیاری‌ها و شهرداری‌ها

محمد محمودی فرماندار شهرستان منوجان با صدور پیامی، ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن چهاردهم تیرماه، روز دهیاری‌ها و شهرداری‌ها از خدمات کارکنان دهیاری‌ها قدردانی کرد.

محمد محمودی فرماندار شهرستان منوجان با صدور پیامی، ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن چهاردهم تیرماه، روز دهیاری‌ها و شهرداری‌ها از خدمات کارکنان دهیاری‌ها  قدردانی کرد.

متن این پیام به شرح زیر است:

دهیاران به عنوان منتخبین شورا‌های اسلامی روستا، از صاحب‌ کرسی‌های مسئولیت مردمی ترین نهادها در مدیریت و توسعه روستاها هستند.

یکی از دلایل قابل توجه توفیق دولت تدبیر و امید در حوزه‌ روستایی، توجه و تمرکز به مدیریت محلی بوده که با تلاش و اهتمام خود، خدمات و اقدامات صورت گرفته را در روستاها بیشتر از پیش  به مردم شناسایی و معرفی می‌کنند.

دهیاران به عنوان آخرین حلقه در نظام  اجرایی کشور در صف مقدم خدمات‌رسانی به مردم و شهروندان قرار گرفته و با ماهیتی مستقل از دولت، امور روستا را راهبری و تدبیر می‌کنند.

اینجانب، ضمن تبریک صمیمانه به مناسبت دهه کرامت و روز دهیار به تمامی دهیاران محترم  شهرستان منوجان از  تلاش‌های مجدانه و  بی‌وقفه این عزیزان که  در راستای آبادانی کشور عزیز  اسلامی‌مان تلاش می‌کنند، تقدیر و قدردانی نموده و از درگاه خداوند بزرگ، سلامتی و توفیق روزافزون همه خدمتگزاران این عرصه را آرزومندم.

محمد محمودی
فرماندارشهرستان منوجان

تهیه و تنظیم : فرهاد اسمعیل پور- مدیرروابط عمومی فرمانداری شهرستان منوجان


منبع : فرمانداری منوجان


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲