مکان فعلی :

اخبار برگزیده :
۱۳۹۸/۰۴/۱۴

بازدید از حوزه های برگزاری کنکورسراسری سال ۱۳۹۸ شهرستان منوجان

بازدید از حوزه های برگزاری کنکورسراسری سال ۱۳۹۸ در شهرستان منوجان

محمد محمودی طی بازدیدی که از حوزه های کنکورسراسری در شهرستان داشت ضمن تقدیر وتشکر از عوامل اجرایی ازجمله حوزه پشتیبانی وسنجش ، نظم ،آرامش ،امنیت و روند برگزاری آزمون را مطلوب ارزیابی کرد .

محمد محمودی فرماندارو رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان منوجان به همراه مدیر آموزش و پرورش ، رئیس شورای شهر منوجان ، رئیس شورای شهرستان و معاون آموزشی اداره آموزش وپروش از حوزه های برگزاری کنکور سراسری ، مهمترین رقابت علمی جهت ورود به دانشگاه بازدید نمودند .
محمد محمودی طی بازدیدی که از  حوزه های کنکورسراسری در شهرستان داشت ضمن تقدیر وتشکر از عوامل اجرایی ازجمله حوزه پشتیبانی وسنجش ، نظم ،آرامش ،امنیت و روند برگزاری آزمون را مطلوب ارزیابی کرد .
در ادامه مدیر آموزش و پرورش شهرستان منوجان در خصوص این آزمون بیان نمود :
بر اساس آمار موجود داوطلبین ثبت نام کننده برای آزمون کنکور سراسری 98، جمعا 1556 نفر که  در15 حوزه  امتحانی آموزش وپرورش  و در 5 گروه آزمایشی علوم ریاضی ، علوم تجربی ، علوم انسانی ، هنر و زبان های خارجه در دو نوبت صبح و عصر روزهای پنج شنبه و جمعه 13و14 تیرماه با یکدیگربه  رقابت می پردازند.

قابل ذکر است :تعداد کل کنکوری‌های امسال در شهرستان منوجان 1556 نفر است که از این تعداد 576 نفر در گروه تجربی، 125 نفر در گروه هنر، 59نفر در گروه ریاضی، 585 نفر در گروه انسانی و 211 نفر در گروه زبان‌های خارجی به مدت دو روزبه رقابت خواهند پرداختند.

همچنین در پایان این بازدید فرماندار شهرستان منوجان  از تمامی  عوامل و دستگاههای اجرایی  شهرستان منوجان که در برگزاری هر چه بهتر این رویداد مهم در شهرستان تلاش کرده اند،  تقدیر و تشکر کرد.

تهیه و تنظیم خبر : فرهاد اسمعیل پور - مدیرروابط عمومی فرمانداری شهرستان منوجان


منبع : فرمانداری منوجان


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲